EFORSAN ELEKTRİK OTOMASYON

Eforsan olarak endüstriyel otomasyon alanında gelişen teknolojiye duyarlı çözüm önerilerimizle, müşteri istek ve ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılamak temel hedefimizdir.
Endüstriyel otomasyon sektöründe geniş yelpazeye sahip ürün portföyümüz ile beraber çözüm odağı olma gayesiyle çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürüyoruz.
Özellikle sanayi 4.0 devriminin endüstriyel otomasyon platformunda ülkemiz adına gelişmesi için gerekli çalışmaları uygulamakta ve bu alandaki sektörel gelişimi de dikkatle takip etmekteyiz.

Hizmet Alanlarımız

null

Paketleme Tesisleri

Endüstriyel paketleme, günümüz üretim sanayilerinde kullanılan ve gıdalar için oldukça önemli olan bir paketleme çeşididir. Ürünlerin deforme olmadan korunması ve saklanması için ambalajların etkisi ve önemi oldukça büyük bir yer kaplamaktadır.
null

Su Tesisleri

Yat içi ve dışı hava şartlarını değerlendirerek, SCADA içerisinde, klima ve kapı kontrolü ile akustik iskandil çalışmasına bağlı su derinliği ve su sıcaklığı değerlerini tek bir noktadan analiz etme seçeneği sunmaktayız.
null

Hareket Kontrol Uygulamaları

Makinalarda üretim hassasiyetini en büyük derecede etkileyen standart ölçü kavramı, günümüzde yeni nesil asenkron motor olarak adlandırılan servo motorlar ve step motorlarla yaygın olarak sağlanmaktadır.
null

Geri Dönüşüm Tesisleri

Çevre sorunların artması ve insanların çevreye olan duyarlılıklarının artması ile birlikte geri dönüşüm sanayisi de ciddi anlamda değerlenmiştir. Geri dönüşüm tesisleri hem vatandaşlar tarafından hem de hükümet ve belediyeler tarafından her şekilde desteklenen istihdam alanlarından bir tanesidir.